Licht en natuur bij Kundalini

Vrijdag 17 mei 2019

Het Italiaanse verlichtingsmerk Kundalini toonde op verlichtingsbeurs Euroluce veel nieuwigheden. We stellen een kleine greep hieruit aan u voor.
Licht en natuur bij Kundalini
Licht en natuur bij Kundalini Licht en natuur bij Kundalini Licht en natuur bij Kundalini

Het Italiaanse verlichtingsmerk Kundalini bestaat sinds 1996 en is een onconventionele speler op de verlichtingsmarkt, met in het oog springende ontwerpen. Op Euroluce toonde het bedrijf vooral nieuwe varianten op bestaande modellen.

 

Lamp Lanna (foto 2), geïnspireerd op Thaise lampionnen, was er al in brons, maar zowel de hanglamp als tafellamp zijn er nu ook met een zwart frame. Kushi (foto 3), een van Kundalini's bekendse lampen, is er nu in XL variant.

 

Nieuw is Viceversa (foto 3), een lamp die verlichting combineert met een plantenpot. Licht en natuur samen in perfecte harmonie, aldus het bedrijf. De lamp bestaat uit verschillende onderdelen, die ook met elkaar uit te wisselen zijn als meerder lampen tegelijk opgehangen worden. Ook nieuw is de dimbare tafellamp Tatu (foto 4), gemaakt van twee lagen mondgeblazen glas. Het kader er omheen is er in zwart en messing.

 

Kundalini wordt in België vertegenwoordigd door Victors Design Agency en in Nederland door Factor Licht.



Links

www.factorlicht.nl
www.kundalini.it
www.victors.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, verlichtingsbeurs, #euroluce2019, #kundalini, #factorlicht, #victorsdesignagency

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
 
Signify stuurt op herstel
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden