Lets Pause brengt Esparto terug

Woensdag 28 juli 2021

Het Spaanse Lets Pause wil meer zijn dan een meubelmerk. Het werkt met natuurlijke materialen, die zoveel mogelijk onbehandeld blijven en zelfs nog naar de natuur ruiken. Zo brengt het merk het mediterraanse gras Esparto terug.
Lets Pause brengt Esparto terug
Lets Pause brengt Esparto terug Lets Pause brengt Esparto terug Lets Pause brengt Esparto terug

Naast Esparto werkt Lets Pause met populierenhout, riet en biezen omdat deze materialen gedijen in het open landschap, inheemse planten tot aan de Middellandse Zee. Ambachtslieden maken van deze oermaterialen lampen, accessoires en meubels. Er worden geen vernis of chemische behandelingen gebruikt, zodat de objecten na gebruik weer worden opgenomen in de natuur.

 

Lets Pause brengt Esparto terug omdat het bedrijf gelooft in de schoonheid van handgemaakte stukken. Let's Pause vlecht Esparto dit en bindt het om er objecten van te maken. Alle meubels zijn handgemaakt en daarom kunnen er kleine verschillen zijn tussen twee producten.



Links

www.letspause.es

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, stoel, fauteuil, bank, chaise longue, armstoel, zitplek, zitmeubel, lounge, tuin, outdoor, buiten, accessoires, spiegel, #letspause, #esparto

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden