Lets Pause brengt Esparto terug

Woensdag 28 juli 2021

Het Spaanse Lets Pause wil meer zijn dan een meubelmerk. Het werkt met natuurlijke materialen, die zoveel mogelijk onbehandeld blijven en zelfs nog naar de natuur ruiken. Zo brengt het merk het mediterraanse gras Esparto terug.
Lets Pause brengt Esparto terug
Lets Pause brengt Esparto terug Lets Pause brengt Esparto terug Lets Pause brengt Esparto terug

Naast Esparto werkt Lets Pause met populierenhout, riet en biezen omdat deze materialen gedijen in het open landschap, inheemse planten tot aan de Middellandse Zee. Ambachtslieden maken van deze oermaterialen lampen, accessoires en meubels. Er worden geen vernis of chemische behandelingen gebruikt, zodat de objecten na gebruik weer worden opgenomen in de natuur.

 

Lets Pause brengt Esparto terug omdat het bedrijf gelooft in de schoonheid van handgemaakte stukken. Let's Pause vlecht Esparto dit en bindt het om er objecten van te maken. Alle meubels zijn handgemaakt en daarom kunnen er kleine verschillen zijn tussen twee producten.



Links

www.letspause.es

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, stoel, fauteuil, bank, chaise longue, armstoel, zitplek, zitmeubel, lounge, tuin, outdoor, buiten, accessoires, spiegel, #letspause, #esparto

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden