Leenbakker en Kwantum te koop

Dinsdag 12 april 2022

Het moederbedrijf van Leen Bakker en Kwantum wordt te koop gezet, zo meldt de Telegraaf vandaag.
Leenbakker en Kwantum te koop

Eigenaar Gilde Equity Management stuurt via een zakenbank binnenkort de verkoopbrochure uit, melden meerdere bronnen op de Zuidas en in Londen aan De Telegraaf. Met de verkoop lijkt de aandeelhouder vooral op het juiste moment te willen cashen, schrijft de krant. Woonwinkels deden het extreem goed in coronatijd. Maar momenteel is de winkelstraat vooral in de ban van inflatie en personeelstekort.

 

Als potentiële kopers voor het discountconcern, dat zichzelf afficheert als top 3-speler in meubels en woonaccessoires in Nederland, worden buitenlandse meubelbedrijven genoemd of nieuwe private equity-eigenaren. Een beursgang is geen optie, geeft de krant aan.

 

De ketenbedrijven Kwantum en Leen Bakker zitten sinds 2015 respectievelijk 2017 in het portfolio van investeerdersgroep Gilde en zijn de laatste jaren intensiever gaan samenwerken op operationeel gebied, onder andere met een gezamenlijke montageservice.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl
www.gembenelux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, samenwerking, samen, overname, #kwantum, #leenbakker, #gilde

Gerelateerd nieuws
 
Destination Design 2026: Welcome Home
lees verder
Nieuwe ceo Unilin Flooring
Unilin Flooring stelt Veronique Hoflack aan als nieuwe ceo. Zij komt over van Unilin panels.
lees verder
Q3 2025: meer omzet, minder failliet
Ruim 4% meer omzet behaalde de Nederlandse detailhandel in het 3e kwartaal van 2025. Het aantal faillissementen is in dezelfde periode gedaald.
lees verder
 
Geslaagde houtbeurs
lees verder
Dolly by Rupert & Rupert
Rupert & Rupert presenteert tijdens de Excellent Woonbeurs 2025 het nieuwe model Dolly. De collectie met zachte, organische lijnen, wordt getoond in de stand van ontwerper Daniela Cupello.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden