LE ook in Concept Gallery in Amsterdam

Vrijdag 04 juli 2014

In mei openden Senso en Thonet gezamenlijk een showroom in Amsterdam. Deze Concept Gallery krijgt er nu drie merken bij: Limited Edition met karpetten, De Ploeg met meubel- en gordijnstoffen en Julia voor maatwerk interieur- en projectmanagement.
LE ook in Concept Gallery in Amsterdam

'We ontwikkelen ons verder en de combinatie van de verschillende merken versterkt elkaar', verklaren initiatiefnemers David Bols (vloer- en wandspecialist Senso) en René Nieuwendijk (meubelfabrikant Thonet). Limited Edition haakte snel na de opening aan. Door de toevoeging van de Belgische fabrikant van exclusieve karpetten en de andere twee bedrijven biedt de Concept Gallery volgens eigen zeggen een redelijk compleet aanbod. 'Architecten, dealers, particulieren en professionele eindgebruikers krijgen een goede indruk van de diverse collecties. In de Concept Gallery staat een deskundig verkoopteam de hele week klaar voor de klant.'

 

De Concept Gallery is te vinden aan de Pedro de Medinalaan 53 in Amsterdam. Openingstijden: maandag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur. Op maandag op afspraak.

 

 

 



Links

www.conceptgallery.nl

Tags

karpet, meubelstof, gordijnstof, interieur, interieurbekleding, vloer, wand, meubel

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden