Lasergegraveerde hardhouten vloeren

Vrijdag 01 december 2017

Margaritelli was met haar Listone Giordano-collectie op Domotex 2016 al een van de smaakmakers. Nu heeft het bedrijf opnieuw een bijzondere collectie.
Lasergegraveerde hardhouten vloeren
Lasergegraveerde hardhouten vloeren Lasergegraveerde hardhouten vloeren

Listone Giordano, een collectie van revolutionaire hardhouten vloeren, was al eens voor Innovations@DOMOTEX 2016 genomineerd met de Listone Giordano Biscuit Collection. De bekende designer Patricia Urquiola heeft dit bijzondere 'vrouwenvinger'-parket ontwikkeld.

Nu heeft de Italiaanse fabrikant de Undici-collectie (foto 1) gepresenteerd, Het is parket met lasergravure (foto 2), ontstaan uit de samenwerking tussen Listone Giordano - beschermer van tradities bij de productie van hoogwaardige houten parketvloeren - en Inkiostro Bianco - een label van hand- en op maat gemaakt behang.
 
Undici heeft onuitwisbare groeven en kan op elk oppervlak worden aangebracht - vloeren, muren (foto 3) en meubels. Het is verkrijgbaar in drie verschillende lijnen, elk gemaakt van elf (i.e. undici in het Italiaans) patronen en met een eigen 'touche'.

 



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl
www.listonegiordano.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, hardhout, leggen, installeren, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #listonegiordano, #domotex, #margaritelli

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden