Laminaatmarkt 2017 stabiel

Vrijdag 19 januari 2018

In 2017 hebben de fabrikanten van de EPLF wereldwijd net als in 2016 477 miljoen m² laminaat uit Europese productie verkocht.
Laminaatmarkt 2017 stabiel

Daarmee blijft volgens EPLF (Vereniging van Europese producenten van laminaatvloeren) de laminaatmarkt wereldwijd op hoog niveau. De West-Europese thuismarkt van de EPLF daalde in 2017 opnieuw. Het aantal vierkante meters in België daalde met 10%, in de Nederland steeg dit licht, van 19,3 naar 19,7 miljoen m².

In West-Europa (inclusief Turkije) was de totale omzet in 2017 goed voor 243 miljoen m², een daling van 2,9% ten opzichte van 2016. Duitsland, met 57 miljoen m² de belangrijkste markt in Europa, daalde ook met 10%, door de aanhoudende vervangingstrend naar thermoplastische vloeren.

Uitgebreidere informatie is hier te vinden.




Links

www.eplf.com

Tags

parket, laminaat, ondervloer, ondervloermateriaal, laminaatvloer, vloer, vloerbedekking, #eplf

Gerelateerd nieuws
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Coretec in tv-programma
Coretec neemt opnieuw deel aan 'De Grote Huisverbouwing', hét programma waarin deelnemers hun woning uit handen geven voor een echte make-over. Vanaf 25 oktober is het gloednieuwe seizoen te volgen op SBS6.
lees verder
Egaliseermiddel voor anhydriet vloeren
F. Ball brengt nieuw gipsgebonden egaliseermiddel op de markt, dat vooral geschikt is voor afwerken van anhydriet (gips) vloeren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden