Laminaatmarkt 2017 stabiel

Vrijdag 19 januari 2018

In 2017 hebben de fabrikanten van de EPLF wereldwijd net als in 2016 477 miljoen m˛ laminaat uit Europese productie verkocht.
Laminaatmarkt 2017 stabiel

Daarmee blijft volgens EPLF (Vereniging van Europese producenten van laminaatvloeren) de laminaatmarkt wereldwijd op hoog niveau. De West-Europese thuismarkt van de EPLF daalde in 2017 opnieuw. Het aantal vierkante meters in België daalde met 10%, in de Nederland steeg dit licht, van 19,3 naar 19,7 miljoen m².

In West-Europa (inclusief Turkije) was de totale omzet in 2017 goed voor 243 miljoen m², een daling van 2,9% ten opzichte van 2016. Duitsland, met 57 miljoen m² de belangrijkste markt in Europa, daalde ook met 10%, door de aanhoudende vervangingstrend naar thermoplastische vloeren.

Uitgebreidere informatie is hier te vinden.




Links

www.eplf.com

Tags

parket, laminaat, ondervloer, ondervloermateriaal, laminaatvloer, vloer, vloerbedekking, #eplf

Gerelateerd nieuws
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden