Kor Rink naar C&C

Donderdag 21 mei 2015

De nieuwe commercieel manager Concepts & Companies per 1 juni 2015 is Kor Rink, voormalig Euretco directeur wonen. Hij wordt verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en begeleiden van de woonformules van het bedrijf.
Kor Rink naar C&C
Kor Rink naar C&C

“De markt biedt op dit moment veel uitdagingen, maar ook veel kansen,” vertelt Rob van Prooijen, directeur van Concepts & Companies. “Om alle ontwikkelingen voldoende aandacht te geven en overal op in te spelen, is tijd nodig. Door het aanstellen van Kor Rink in de functie van commercieel manager, kan deze aandacht gegeven worden.”

Concepts & Companies kende de afgelopen jaren een sterke groei in aantal winkels, maar is ook online actief voor de formules Colors@Home, Profiel Verf & Behang, Voor Verf & Wonen en OTAK, zo meldt Van Prooijen: “De toekomst van de woonbranche is niet altijd even duidelijk, maar wij hebben de taak ons er met elkaar op voor te bereiden. Door ons zowel in de winkel als online steeds verder te ontwikkelen, zijn wij klaar voor die toekomst.”

Kor Rink heeft vrijwel zijn hele werkzame leven in de retail gewerkt. Onder meer bij Blokker, waarna hij in acht jaar bij Euretco opklom tot directeur wonen. Hij gaf onder andere leiding aan de formule Decorette.
De laatste vier jaar is hij als docent verbonden aan de Avans Hogeschool in Den Bosch waar hij tevens back office manager is van de Academie voor Ondernemerschap.



Links

www.concepts-companies.nl
www.avans.nl
www.euretco.com
www.blokkerholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden