Koninklijke Van den Acker failliet

Zaterdag 25 augustus 2018

Afgelopen dinsdag is Johan van den Acker Textielfabriek bv in Gemert failliet verklaard. Voor 36 medewerkers van het ruim 200 jaar oude familiebedrijf is ontslag aangevraagd.
Koninklijke Van den Acker failliet

Het faillissement komt onverwacht. Begin vorig jaar kondigde Van den Acker een samenwerking aan met branchegenoot Raymakers uit Helmond. De curator is J.P.M. Dexters uit Helmond.

Ook de agent van Van den Acker, Cvd Agenturen, heeft het faillissement niet zien aankomen. Cvd directeur Corné van Dommele stelt in een reactie net te willen gaan starten om de nieuwe 'toffe' collectie van Van den Acker in de markt te zetten. Van den Acker, in mei nog deelnemer aan de Italiaanse interieurstoffenbeurs Proposte, kondigde in maart een nieuw concept aan: de Acker Home Collectie.

Cvd liet vorige week overigens weten nog ook een eigen T-label aan het assortiment toegevoegd te hebben.




Links

www.cvdagenturen.nl
www.raymakers.com
www.vandenacker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, overname, fusie, samenwerking, samen, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #Raymakers, #Vandenacker, #cvd, #cvdagenturen, #johanvandenacker, #proposte, @propostefair, #ProposteFair, #Proposte26, #ProposteFair2018, #Tlabel

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden