Koningspaar luncht met NK Woningstoffeerder

Woensdag 18 april 2018

Koning Willem-Alexander en koningin Máxima van Nederland hebben op vorige week geluncht met 26 ‘uitblinkers’ in 2017 zoals oud-schaatsster Yvonne van Gennip en radiomaker Adam Curry. Maar ook minder bekende namen als Tjeerd van den Elsen (leraar van het jaar) en de Nederlands kampioen Woningstofferen Ivo Vermeulen.
Koningspaar luncht met NK Woningstoffeerder

Foto: NK Woningstoffeerder 2017 Ivo Vermeulen (Rechts op foto; Behangparadijs John van Zweden)


Het Nationaal Kampioenschap Woningstofferen vindt ook in 2018 weer plaats tijdens de interieurtextiel vakbeurs Interieur Collectie Dagen in Gorinchem. Deelnemende woningstoffeerders krijgen drie verschillende opdrachten waarbij diverse vloerbedekkingssoorten door iedere deelnemer verwerkt moeten worden. De organisatie is in handen van HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur met locaties in Amsterdam en Rotterdam.

Naast een certificaat voor alle deelnemers zijn drie trofeeën te winnen: het gouden, zilveren en bronzen Delphin mes. De nationaal kampioen wint ook een gevulde gereedschapstas. De onafhankelijke vakjury bestaat onder andere uit Michael Verberne van Forbo Flooring en Rob Mes (woningstoffeerder). De prijsuitreiking is op dinsdag 18 september om 17.15 uur.

Iedere woning- en/of projectstoffeerder kan meedoen aan het NK Woningstofferen. Informatie: Peter van der Arend van HMC: p.vanderarend@hmcollege.nl.

De Interieur Collectie Dagen (Incoda) is de vakbeurs voor woning- en projectinrichters en interieurstylisten met ruim 100 exposanten van vloeren, stoffering, wandbekleding en raamdecoratie. Deze vindt plaats op 16, 17 en 18 september 2018. Nieuw zijn de kennissessies in het Inspiratietheater. Naast het NK Woningstofferen is er traditioneel ook het NK Meubelstofferen en NK Parketleggen.



Links

www.behangparadijs.nl
www.evenementenhal.nl
www.forbo-flooring.nl
www.hmcollege.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, #NKwoningstofferen, NK woningstofferen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #incoda, #InterieurCollectieDagen, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
Prijzen koopwoningen stabiel
De prijzen van koopwoningen in Nederland zijn in februari nauwelijks gestegen t.o.v. de maand ervoor. Als je prijzen vergelijkt met een jaar geleden, dan zijn deze wel gestegen.
lees verder
Grootste daling consumentenvertrouwen sinds '23
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt in maart en ook de bereidheid tot doen van grote aankopen is een stuk lager.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden