Koningspaar luncht met NK Woningstoffeerder

Woensdag 18 april 2018

Koning Willem-Alexander en koningin Máxima van Nederland hebben op vorige week geluncht met 26 ‘uitblinkers’ in 2017 zoals oud-schaatsster Yvonne van Gennip en radiomaker Adam Curry. Maar ook minder bekende namen als Tjeerd van den Elsen (leraar van het jaar) en de Nederlands kampioen Woningstofferen Ivo Vermeulen.
Koningspaar luncht met NK Woningstoffeerder

Foto: NK Woningstoffeerder 2017 Ivo Vermeulen (Rechts op foto; Behangparadijs John van Zweden)


Het Nationaal Kampioenschap Woningstofferen vindt ook in 2018 weer plaats tijdens de interieurtextiel vakbeurs Interieur Collectie Dagen in Gorinchem. Deelnemende woningstoffeerders krijgen drie verschillende opdrachten waarbij diverse vloerbedekkingssoorten door iedere deelnemer verwerkt moeten worden. De organisatie is in handen van HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur met locaties in Amsterdam en Rotterdam.

Naast een certificaat voor alle deelnemers zijn drie trofeeën te winnen: het gouden, zilveren en bronzen Delphin mes. De nationaal kampioen wint ook een gevulde gereedschapstas. De onafhankelijke vakjury bestaat onder andere uit Michael Verberne van Forbo Flooring en Rob Mes (woningstoffeerder). De prijsuitreiking is op dinsdag 18 september om 17.15 uur.

Iedere woning- en/of projectstoffeerder kan meedoen aan het NK Woningstofferen. Informatie: Peter van der Arend van HMC: p.vanderarend@hmcollege.nl.

De Interieur Collectie Dagen (Incoda) is de vakbeurs voor woning- en projectinrichters en interieurstylisten met ruim 100 exposanten van vloeren, stoffering, wandbekleding en raamdecoratie. Deze vindt plaats op 16, 17 en 18 september 2018. Nieuw zijn de kennissessies in het Inspiratietheater. Naast het NK Woningstofferen is er traditioneel ook het NK Meubelstofferen en NK Parketleggen.



Links

www.behangparadijs.nl
www.evenementenhal.nl
www.forbo-flooring.nl
www.hmcollege.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, #NKwoningstofferen, NK woningstofferen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #incoda, #InterieurCollectieDagen, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group

Gerelateerd nieuws
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden