Kobe geïnspireerd door de natuur

Maandag 06 januari 2020

Groothandel Kobefab begint 2020 met de nieuwe Kobe-collectie Earth. In deze stoffencollectie staat de natuurlijke elegantie van de natuur centraal.
Kobe geïnspireerd door de natuur
Kobe geïnspireerd door de natuur Kobe geïnspireerd door de natuur Kobe geïnspireerd door de natuur Kobe geïnspireerd door de natuur

De Earth collectie is volgens Kobe geïnspireerd door de simpele, basale elementen die wij dagelijks ervaren zonder er echt bij stil te staan. Earth bestaat uit 12 kamerhoge gordijnstoffen, vitrages en in-betweens. De natuurlijke texturen en kleuren zijn geïnspireerd door de natuur.. De jacquard geweven dessins tonen volgens de groothandel organische vormen in een mix van verschillende bindingen met subtiele details in metallic garens.

 

Deze nieuwe Kobefab collectie wordt gelanceerd tijdens verschillende beurzen, waaronder Paris Déco Off. Natuurlijk toont de groothandel Earth ook in de showroom in het ETC Design Center in Culemborg. Op 2 februari is hier de volgende Consumenten Inspiratie Dag en op 3 en 4 februari vindt voorjaarseditie van de ETC Design Experience plaats.

 



Links

www.kobe.eu
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, #Kobe, #Kobefab, #Earth, #etcexpo, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden