Kleber vertrekt bij Bns Crisp

Dinsdag 03 april 2018

Bns Crisp is bezig om een nieuwe en enthousiaste voorzitter te vinden. Op de Algemene Ledenvergadering in juni 2018 neemt Yvonne Kleber afscheid.
Kleber vertrekt bij Bns Crisp

Bns Crisp is de Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten, gevestigd in De Woonindustrie te Nieuwegein. De vereniging behartigt de belangen van zo’n 300 aangesloten vastgoed- en interieurstylisten. De vereniging heeft als doel haar leden te verbinden, ondersteunen en informeren. Daarnaast is tevens het versterken van het imago van het stylistenvak een prioriteit.

Yvonne Kleber (foto, website Bns Crisp) neemt, na zes jaar in het bestuur te hebben gezeten, afscheid als voorzitter. De voorzitter vervult een leidende rol en werkt nauw samen met de andere twee bestuursleden.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #crisp, #bnscrisp

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
Inflatie augustus 2026 gelijk
De inflatie in Nederland stijgt naar 3,3% in augustus, en is daarmee dus is iets gestegen dan het niveau in de maand ervoor.
lees verder
Nieuwe directeur Maasdam vloeren
Henk Boon is de nieuwe algemeen directeur van Maasdam Vloeren uit Waddinxveen, het bedrijf waar hij al lange tijd werkt.
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden