Klaren agent Ntgrate-vloeren

Donderdag 10 september 2015

Klaren Agencies is de agent geworden van Ntgrate-vloeren in Nederland. De verkoop in België wordt door het bedrijf zelf gedaan.
Klaren agent Ntgrate-vloeren

Als u het bedrijf niet kent is dat niet zo vreemd. Het bedrijf is pas vorig jaar ontstaan uit het zonweringsbedrijf Copaco Screenweavers. Dat bedrijf uit Bavikhove bestaat sinds 1958. Vanuit de expertise als glasvezeldoek-producent ontdekte men de mogelijkheid om geweven vinyl ook zo te ontwikkelen dat deze als vloerbedekking kon worden gebruikt.

Uit deze spin-off is Ntgrate opgericht. Het bedrijf produceert vloertegels- en banen en richt zich voornamelijk op de projectmarkt, binnenhuisarchitecten en het hoge segment van de residentiële markt.

Accountmanager voor België is Charlotte van Overbeke. Voor Nederland zal Harold Klaren uit Leerdam als agent de verkoop doen.

 



Links

www.ntgrate.eu
www.klaren-agencies.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, vinyl, pvc, zeil, tegel, stoffering, architect, binnenhuis, ontwerp

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden