Klaas Bakker start nieuw bedrijf

Maandag 14 juni 2021

Klaas Bakker is in Genemuiden gestart met een nieuw bedrijf dat meubels en vloerkleden verkoopt via een winkel en een webshop.
Klaas Bakker start nieuw bedrijf
Klaas Bakker start nieuw bedrijf

Op Linked In meld Klaas Bakker (foto 2; Linkedin) dat na 10 jaar ITC het tijd geworden is voor eigen ondernemerschap. Vanuit zijn passie voor vloeren, gecombineerd met interieurdesign heeft hij met behulp van zakenpartners Reinier en Martijn een nieuw bedrijf opgericht.

 

Het bedrijf gaat VMUS vloerkleden en VMUS meubels heten, waar men een grote variëteit aan tapijten zal verkopen, gecombineerd met tafels en stoelen. De partners hebben een prachtige showroom in Genemuiden gebouwd en tevens twee nieuwe webshops ontwikkeld (foto 1; website). Tevens zullen zij gratis advies en service aan huis gaan aanbieden.

 

In het LinkedIn bericht bedankt Klaas Bakker voor alle reacties die zij de laatste maanden al gekregen hebben op dit nieuws. En zij zijn nog steeds op zoek naar samenwerking met nieuwe merken binnen het gekozen segment.



Links

www.vmusvloerkleden.nl
www.vmusmeubels.nl

Tags

Genemuiden, vloerkleden, tapijt, meubels, webshop, advies, huis, service, interieuradvies, nieuw, bedrijf, ondernemerschap, webshops, #vmus, #vmusvloerkleden, #vmusmeubels, #klaasbakker

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden