Kennispartnerschap Messe Frankfurt

Dinsdag 26 augustus 2025

Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
Kennispartnerschap Messe Frankfurt

Het partnerschap met Frost & Sullivan richt zich op actuele thema’s als duurzaamheid, slimme infrastructuur, decarbonisatie, digitale gebouwtechnologie en nieuwe businessmodellen. 

 

Johannes Möller, group show director building technologies shows bij Messe Frankfurt: 'De expertise van Frost & Sullivan biedt waardevolle inzichten in trends en innovaties die de gebouwde omgeving vormgeven. Dit geeft onze exposanten en bezoekers strategische oriëntatie en versterkt het kennisaanbod van onze beurzen en ons online platform.'

 

Volgens Kamal Shah, associate partner bij Frost & Sullivan, is duurzame en verbonden infrastructuur 'de nieuwe standaard'. Door marktanalyse te combineren met de internationale reikwijdte van Light+Building en ISH ontstaat volgens hem 'een kennisplatform dat bedrijven helpt sneller en slimmer beslissingen te nemen'.

 

De samenwerking speelt in op een snelgroeiende markt: Frost & Sullivan verwacht dat de wereldwijde smart building-sector in 2030 de grens van $ 50 miljard passeert. Als onderdeel van de lancering ontvangen bezoekers en partners van Light+Building en ISH 20% korting op geselecteerde Growth Opportunity Analytics via de online store van Frost & Sullivan.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, connectiviteit, workandliving, technologie, digitaal, platform, evenementen, programma, rondleiding, shows, #lightbuilding, #lightandbuilding, #messefrankfurt, #LB26

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder
Vertrouwen iets minder negatief
Het consumentenvertrouwen in Nederland is van -35 in juli naar -34 in augustus verbeterd en ook het oordeel over de economie is minder negatief.
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden