Kelly Caresse kiest Mflor

Dinsdag 08 mei 2018

Mama-vlogster Kelly Caresse, van de mama lifestyle blog Kellycaresse.nl, kiest voor een PVC designvloer van Mflor in haar nieuwe woning!
Kelly Caresse kiest Mflor
Kelly Caresse kiest Mflor Kelly Caresse kiest Mflor

Kelly Caresse (foto 1) is een moeder van 26 met drie dochters die naar eigen zeggen sinds 2014 een fulltime baan aan haar blog heeft. Het aantal abonnees op haar Youtube-kanaal is 42.000, ze heeft ruim 13.000 likes op haar Facebookpagina, 5.400 volgers via Twitter, 1.100 via Instagram en bijna 600 via Pinterest.

Nu gaat ze verhuizen, waar ze vlogs over heeft gemaakt. In haar derde vlog, vanaf 1m40s, valt de keuze op de Authentic Plank collectie van Mflor in de nieuwe kleur Ferne. De video is op het moment van schrijven al bijna 27.000 keer bekeken. De foto's bij dit artikel komen uit haar vlogs.

Inmiddels is de vloer geïnstalleerd in de toekomstige woning van Kelly en haar gezin. In haar vierde vlog toont Kelly het resultaat, te zien op ons youtube-kanaal (1:59m), de gehele versie is hier te bekijken. Deze Authentic Plank vloer is voorzien van In Register Embossing, ook wel ‘Natural Touch’ genoemd. Door de zichtbare structuren en voelbare knoesten is de vloer nagenoeg niet te onderscheiden van echt hout.

Bij Mflor gaan veiligheid en gezondheid boven alles. De designvloeren voldoen aan dezelfde strengste normen die gesteld worden aan kunststof materialen van speelgoed en aan verzorgingsartikelen voor kinderen die in de mond gestopt mogen worden, zo meldt de leverancier. Zo weet ook Kelly zeker dat haar kinderen straks veilig en onbezorgd op de vloer van hun nieuwe huis kunnen spelen.

 



Links

www.kellycaresse.nl
www.mflor.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, voegstrip, border, #mflor

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden