Katja opent fysieke Return to Sender

Zaterdag 17 oktober 2015

Op het Amsterdamse Westergasterrein opent vandaag, op Wereldarmoededag, de eerste Return to Sender winkel haar deuren voor het grote publiek. Return to Sender werd in 2007 door Katja Schuurman en Tessa Vos opgericht.
Katja opent fysieke Return to Sender

De feestelijke opening was gisteren 17:00 uur. Een mijlpaal voor Return to Sender, die handgemaakte producten uit ontwikkelingslanden verkoopt. Het helpt zo armoede te bestrijden. De producten kunnen behalve in de winkel, ook op de webshop (www.returntosender.nl) en binnenkort ook in vele winkels door heel Nederland worden gekocht.

De collectie van Return to Sender komt vanuit de hele wereld en bestaat uit unieke woonaccessoires, feestversiering en cadeaus. Allemaal producten die met liefde voor traditie en ambacht zijn gemaakt door vakmensen uit de armste gebieden van de wereld. De koper draagt met de aanschaf van een mooi product zelf ook een steentje bij aan een betere wereld.
 
Katja Schuurman: “Hoe meer eerlijke handel, hoe meer mensen aan het werk kunnen en hoe groter de bijdrage aan de bestrijding van armoede. Dat is waar we op Wereldarmoededag bij stil moeten staan. Niet de armoede zelf, maar wat we eraan kunnen doen!”
 
Managing Director Janneke Monkhorst laat verder weten dat wanneer er winst wordt gemaakt, deze terugvloeit naar projecten in deze landen, waarmee het ondernemerschap en de zelfstandigheid van de producenten verder wordt gestimuleerd.

 



Links

www.returntosender.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, fairtrade, fair trade, katja schuurman, economie, ontwikkeling, armoede, wereldarmoededag, handel, accessoires, decoratie, woonaccessoires

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden