Katja opent fysieke Return to Sender

Zaterdag 17 oktober 2015

Op het Amsterdamse Westergasterrein opent vandaag, op Wereldarmoededag, de eerste Return to Sender winkel haar deuren voor het grote publiek. Return to Sender werd in 2007 door Katja Schuurman en Tessa Vos opgericht.
Katja opent fysieke Return to Sender

De feestelijke opening was gisteren 17:00 uur. Een mijlpaal voor Return to Sender, die handgemaakte producten uit ontwikkelingslanden verkoopt. Het helpt zo armoede te bestrijden. De producten kunnen behalve in de winkel, ook op de webshop (www.returntosender.nl) en binnenkort ook in vele winkels door heel Nederland worden gekocht.

De collectie van Return to Sender komt vanuit de hele wereld en bestaat uit unieke woonaccessoires, feestversiering en cadeaus. Allemaal producten die met liefde voor traditie en ambacht zijn gemaakt door vakmensen uit de armste gebieden van de wereld. De koper draagt met de aanschaf van een mooi product zelf ook een steentje bij aan een betere wereld.
 
Katja Schuurman: “Hoe meer eerlijke handel, hoe meer mensen aan het werk kunnen en hoe groter de bijdrage aan de bestrijding van armoede. Dat is waar we op Wereldarmoededag bij stil moeten staan. Niet de armoede zelf, maar wat we eraan kunnen doen!”
 
Managing Director Janneke Monkhorst laat verder weten dat wanneer er winst wordt gemaakt, deze terugvloeit naar projecten in deze landen, waarmee het ondernemerschap en de zelfstandigheid van de producenten verder wordt gestimuleerd.

 



Links

www.returntosender.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, fairtrade, fair trade, katja schuurman, economie, ontwikkeling, armoede, wereldarmoededag, handel, accessoires, decoratie, woonaccessoires

Gerelateerd nieuws
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden