Karpetten bij Fritz Hansen

Woensdag 22 april 2020

In samenwerking met Cc-tapis debuteert de Deense ontwerper Cecilie Manz met vier tapijtontwerpen voor meubelfabrikant Fritz Hansen.
Karpetten bij Fritz Hansen
Karpetten bij Fritz Hansen Karpetten bij Fritz Hansen Karpetten bij Fritz Hansen

De Deense fabrikant Fritz Hansen is veelzijdiger dan alleen meubelfabrikant. Naast iconische meubelen zoals de 50-jarige Lily en sinds kort outdoor-meubilair, zit het bedrijf via dochter Lightyears ook in verlichting (zoals de Avion en Caravaggio of de Suspense). Zelfs voor het aanbieden van fietsen draait het bedrijf zijn hand niet om.

Ontwerpster van het jaar 2018, Cecilie Manz, werkt al lang voor Fritz Hansen en tekende dit keer voor een wollen karpetten-lijn. Hierin worden veel grijstinten en zeer gedempte nuances gebruikt die je in de natuur zou vinden in de herfst/winter of op zee. Maar wel afgewisseld met wat diepe, intense kleurtinten.

Fritz Hansen is exposant op de laatste edities van de vakbeurzen Imm en Orgatec in Keulen. Ulrik Gammelmark West en Steven Vercruysse zijn de contactpersonen van Fritz Hansen voor de retail en Wenke Claus voor de projectmarkt in de Benelux. De de verlichtingscollectie van Fritz Hansen heeft in België een aparte agent, Tradix.



Links

www.fritzhansen.com
www.imm-cologne.com
www.lightyears.dk
www.orgatec.com
www.tradix.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, fritzhansen, verlichting, karpet, kleed, tapijt, #imm-cologne, #lightyears, #orgatec, #ceciliemanz, #tradix

Gerelateerd nieuws
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden