Kamp bij Edel

Maandag 31 augustus 2015

Vandaag, maandag 31 augustus, doet minister Henk Kamp een werkbezoek aan Overijssel. Na een bezoek aan Giethoorn en het Tapijtmuseum, zal hij ook een rondleiding krijgen bij de Edel Group in Genemuiden.
Kamp bij Edel

Tijdens het werkbezoek van de minister van Economische Zaken zal de nadruk liggen op innovatie en het belang daarvan. Tapijtproducent Edel Group en kunstgrasproducent Edel Grass, vroeger onderdeel van de Edel Group, zijn gevraagd de minister te ontvangen en rond te leiden.

De twee bedrijven zullen de minister informeren over de economische ontwikkeling van de regio in de afgelopen decennia en de noodzaak van innovatie om succesvol te blijven. Na een korte presentatie zal er een rondleiding volgen.



Links

www.edelgroup.nl
www.edelgrass.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, minister, economische zaken, henk kamp, vvd, ministerie, tapijt, tapijtfabrikant, vloer, vloerbedekking, Genemuiden, Edel, innovatie, gras, kunstgras, sportgras, sportveld

Gerelateerd nieuws
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden