Kalse terug in interieurbranche

Donderdag 09 augustus 2018

Hans Kalse is weer terug in de interieurbranche. Hij is begin deze maand aan de slag gegaan in de bedtextielsector als verkoopdirecteur bij het nieuwe bedrijf The Cotton & Blend Company.
Kalse terug in interieurbranche

Kalse (foto, Linkedin) was eerder professioneel vooral actief op het gebied van vloeren. Zo werkte hij voor Bergoss (nu Desso/Tarkett), Van den Brink & Campman, Arte Espina (failliet), Wissenbach (gestopt) en als zelfstandig consultant. In 2016 maakt hij na een goed jaar als verkoopdirecteur van James een overstap naar de automatiseringswereld.

Nu is hij dus verkoopdirecteur van The Cotton & Blend Company uit Uitgeest geworden, waar Raymond Schilperoort directeur is. Deze grossier wil furore gaan maken met de Zippé-collectie: dekbedovertrekken met rits.

 



Links

www.arteespina.nl
www.brinkandcampman.com
www.dessohome.nl
www.james.eu
www.tarkett.nl
www.tc-bc.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, dekbedovertrek, hoes, dekbedhoes, nachtrust, economie, bedtextiel, bedmode, textiel, #tcbc, #thecottonblendcompany

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Opening beddenwinkel
Binnenkort wordt de 20e vestiging van de formule beddenspecialist geopend in Enschede door Fredy Shamoun.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden