Jysk naar België

Vrijdag 01 juli 2016

Ruim 10 jaar na de eerste winkel in Nederland komt de Deense woonketen Jysk volgend voorjaar ook naar België.
Jysk naar België

De eerste vier winkels van Jysk (spreek uit Juusk) werden in september 2006 in Nederland geopend. Een jaar later waren dat er reeds zestien. Op dat moment werd verwacht dat er ruimte was voor tussen de 150 en 200 winkels, ruim het dubbele van de 75 waar de keten in eerste instantie aan dacht. Nu zijn het er 84.

In België wil Jysk snel zo'n 50 vestigingen openen, zo stelt Countrymanager Benelux Frank Christant via Retail Detail. Inmiddels is er al gestart met de werving van personeel.

De eerste Jysk-winkel opende in 1979, nu heeft de keten 2.340 winkels in 41 landen. België is een van de laatste EU-landen waar het Deense bedrijf in investeert.
Jysk valt onder de Lars Larsen Group waaronder ook meubelketens als Bolia.com en Ilva vallen. Het had in 2015 een omzet van € 3,1 miljard.

 



Links

www.bolia.com
www.ilva.dk
www.jysk.com
www.jysk.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden