Joop Steenbergen overleden

Vrijdag 18 oktober 2024

Vandaag is bekend geworden dat Kwantum oprichter Joop Steenbergen is overleden.
Joop Steenbergen overleden

Kwantum-oprichter Joop Steenbergen is op 87-jarige leeftijd is overleden. Dat bevestigt een woordvoerder van Homefashion Group aan Retailtrends.

 

In 1976 opende Steenbergen de eerste Kwantum Hallen in Woudenberg. In 1980 telde de onderneming 21 winkels en had zo'n 600 medewerkers in dienst. Tien jaar na de oprichting nam detailhandelsbedrijf Macintosh Retail Group de onderneming over en verdween het woord ‘Hallen’ uit de naam.

 

Macintosh verkocht Kwantum in 2015 voor € 28 miljoen aan Gilde Equity Management, die het na de aankoop van Leen Bakker in 2017 onderbracht in de holding Homefashion Group. De holding leed in 2023 een verlies van € 25,6 miljoen.


'Wij zijn bedroefd om te horen dat onze oprichter Joop Steenbergen op 87-jarige leeftijd is overleden,' zegt ceo Linda Keijzer van Homefashion Group: 'De organisatie herinnert hem als een markante inkoper, de echte handelsgeest zat hem in zijn bloed.'



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl

Tags

nieuws, interieur, oprichter, eigenaar, verkoop, management, investeerder, winst, verlies, hallen, winkelformule, inkoop, verkoop, #kwantum, #gilde, #joopsteenbergen, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden