Joop Steenbergen overleden

Vrijdag 18 oktober 2024

Vandaag is bekend geworden dat Kwantum oprichter Joop Steenbergen is overleden.
Joop Steenbergen overleden

Kwantum-oprichter Joop Steenbergen is op 87-jarige leeftijd is overleden. Dat bevestigt een woordvoerder van Homefashion Group aan Retailtrends.

 

In 1976 opende Steenbergen de eerste Kwantum Hallen in Woudenberg. In 1980 telde de onderneming 21 winkels en had zo'n 600 medewerkers in dienst. Tien jaar na de oprichting nam detailhandelsbedrijf Macintosh Retail Group de onderneming over en verdween het woord ‘Hallen’ uit de naam.

 

Macintosh verkocht Kwantum in 2015 voor € 28 miljoen aan Gilde Equity Management, die het na de aankoop van Leen Bakker in 2017 onderbracht in de holding Homefashion Group. De holding leed in 2023 een verlies van € 25,6 miljoen.


'Wij zijn bedroefd om te horen dat onze oprichter Joop Steenbergen op 87-jarige leeftijd is overleden,' zegt ceo Linda Keijzer van Homefashion Group: 'De organisatie herinnert hem als een markante inkoper, de echte handelsgeest zat hem in zijn bloed.'



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl

Tags

nieuws, interieur, oprichter, eigenaar, verkoop, management, investeerder, winst, verlies, hallen, winkelformule, inkoop, verkoop, #kwantum, #gilde, #joopsteenbergen, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden