Joop Steenbergen overleden

Vrijdag 18 oktober 2024

Vandaag is bekend geworden dat Kwantum oprichter Joop Steenbergen is overleden.
Joop Steenbergen overleden

Kwantum-oprichter Joop Steenbergen is op 87-jarige leeftijd is overleden. Dat bevestigt een woordvoerder van Homefashion Group aan Retailtrends.

 

In 1976 opende Steenbergen de eerste Kwantum Hallen in Woudenberg. In 1980 telde de onderneming 21 winkels en had zo'n 600 medewerkers in dienst. Tien jaar na de oprichting nam detailhandelsbedrijf Macintosh Retail Group de onderneming over en verdween het woord ‘Hallen’ uit de naam.

 

Macintosh verkocht Kwantum in 2015 voor € 28 miljoen aan Gilde Equity Management, die het na de aankoop van Leen Bakker in 2017 onderbracht in de holding Homefashion Group. De holding leed in 2023 een verlies van € 25,6 miljoen.


'Wij zijn bedroefd om te horen dat onze oprichter Joop Steenbergen op 87-jarige leeftijd is overleden,' zegt ceo Linda Keijzer van Homefashion Group: 'De organisatie herinnert hem als een markante inkoper, de echte handelsgeest zat hem in zijn bloed.'



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl

Tags

nieuws, interieur, oprichter, eigenaar, verkoop, management, investeerder, winst, verlies, hallen, winkelformule, inkoop, verkoop, #kwantum, #gilde, #joopsteenbergen, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
Corte: heldere zitgeometrie
Punt Mobles presenteert met Corte een nieuwe zitcollectie, ontworpen door Víctor Carrasco Office. Gebaseerd op een balans tussen structuur, ergonomie en vorm met een sobere vormentaal bedoeld voor zowel residentiele als contractinterieurs.
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
 
Gevoel van nostalgische weelde
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden