John Dul naar Pallman

Maandag 15 augustus 2022

John Dul (53) is sinds 1 augustus bij Uzin Utz Nederland in dienst als technisch commercieel adviseur voor het merk Pallmann in Noord/Oost-Nederland. John heeft de taken overgenomen van Wouter Brummelhuis, die een andere uitdaging heeft gevonden buiten Uzin Utz.
John Dul naar Pallman

De nieuwe contactpersoon voor Pallmann, John Dul, heeft meer dan 25 jaar ervaring in de vloerenbranche. Sinds 1 augustus worden de klanten van Uzin Utz voor het merk Pallmann door hem geadviseerd én ondersteund bij het gebruik van Pallmann producten voor het leggen, renoveren en onderhouden van houten vloeren.


Voor de overstap naar Uzin Utz was Dul ruim 13 jaar actief voor Cotap en werkte daarvoor bij HCE Houtproducten (5 jaar), Bosgoed Groothandel, nu Intr (10,5 jaar) en Top Service Woninginrichting (2 jaar).



Links

nl.uzin-utz.com
www.cotap.nl
www.hcehoutprodukten.nl
www.intr.nl
www.topservice-epe.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, personalia, #uzinutz, #cotap, #hcehoutprodukten, #intr, #topserviceepe

Gerelateerd nieuws
Coretec wijzigt distributiestrategie
Coretec, specialist in premium watervaste hout- en tegelvloeren, heeft haar distributiestrategie in Nederland aangepast om haar positie op de Nederlandse markt te versterken. De distributie via Intr is stopgezet.
lees verder
Interieurtrends persoonlijk thuis
[Sponsored artikel] - Bij de inrichting van je huis is het toevoegen van een persoonlijke touch belangrijk. Niet alleen door de juiste meubels of kleuren, maar ook door het creëren van een ruimte die jouw verhaal vertelt.
lees verder
 
Samenwerking I4F en Vicstairs
lees verder
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden