Jo Libeer CEO Interieur Kortrijk

Vrijdag 05 juni 2015

Jo Libeer wordt CEO van de Internationale Biënnale Interieur Kortrijk. Hij was in 2012 Jo Versavel opgevolgd als managing director van de Stichting Interieur en neemt per 1 juli ook de operationele eindverantwoordelijkheid voor de organisatie van Biënnale op zich.
Jo Libeer CEO Interieur Kortrijk

De Biënnale Interieur, opgericht in 1967, zal in oktober 2016 zijn zilveren jubileum vieren. "Met de herpositionering van de Biënnale in de afgelopen twee edities en de betere economische vooruitzichten willen wij voor de deelnemers dan een optimistische, heldere en participatieve editie maken,” zegt voorzitter Lowie Vermeersch, die hierbij vooral op strategisch niveau opereert.

Jo Libeer (59) is tot eind juni afgevaardigd bestuurder van Voka, Vlaams netwerk van ondernemingen. Naast zijn werk voor Voka is Libeer ook actief als voorzitter van Festival van Vlaanderen-Kortrijk en als bestuurder van Kortrijk Xpo, de KULAK en het Concertgebouw in Brugge. Eerder dit jaar liet hij weten dat hij na 32 jaar Voka zou verlaten om projecten op te zetten die zich situeren op het kruispunt tussen cultuur en economie.

“De Internationale Biënnale Interieur is een eerste project dat zich op dat kruispunt situeert. Een plek waar artistieke creatie, productontwikkeling en industriële productie elkaar vinden”, zegt Jo Libeer.

De Internationale Biënnale Interieur vindt plaats van 14 tot 23 oktober 2016 in Kortrijk.



Links

www.interieur.be

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, design, designbeurs, directie, directeur, personalia, interieur kortrijk, biënnale, stichting, ontwerp, beurs, show, evenement

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden