Jelle Remerie bij Intr

Maandag 29 augustus 2022

Sinds 1 augustus is Jelle Remerie in dienst bij Intr als accountmanager Raamdecoratie in de regio Noord/Oost-Nederland.
Jelle Remerie bij Intr

Jelle Remerie (37; foto links) heeft al veel ervaring in de interieurbranche. Na acht jaar monteur en verkoper bij het inmiddels niet meer bestaande Kameleon Raamdesign in Zwolle, werkte hij een jaar bij een bedrijfsmakelaar, maar keerde daarna terug als commercieel medewerker bij PVC-vloerenleverancier TFD Floortile.

Na twee jaar ging hij aan de slag bij raamdecoratiefabrikant Veneta waar hij bijna zes jaar werkte als sales- en productmanager. Zijn laatste betrekking was een jaar lang bij vloerengrossier Cotap om na een jaar vorige maand dus de overstap te maken naar groothandel Intr.

Op 11, 12 en 13 september staat Jelle samen met collega’s op de beurs Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem, waar Intr samen met moederbedrijf Uzin Utz te vinden is.



Links

nl.uzin-utz.com
www.cotap.nl
www.evenementenhal.nl
www.incoda.nl
www.intr.nl
www.tfd-floortile.com
www.uzin-utz.com
www.veneta.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, zonwering, raamdecoratie, raambekleding, gordijnrail, jaloezie, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, personalia, #cotap, #evenementenhal, #incoda, #intr, #wepro, #tfdfloortile, #uzinutz, #veneta

Gerelateerd nieuws
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden