Japanse eenvoud bij Blomus

Maandag 19 mei 2025

De Duitse designproducent Blomus presenteert twee nieuwe interieurstukken, ontworpen door de Japanse designer Kazushige Miyake. Hij brengt een duidelijke Japanse ontwerpfilosofie naar de collectie: ingetogen, doordacht en gericht op de essentie.
Japanse eenvoud bij Blomus
Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus

Sukoya is een modulaire open kast die verwijst naar de rekken in Japanse tempels waar bezoekers hun schoenen achterlaten. De planken zijn verschuifbaar binnen het frame, waardoor gebruikers de indeling zelf kunnen aanpassen. De kast is beschikbaar in twee uitvoeringen: een met een minimalistisch stalen frame en een andere in hout, met keuze uit twee tinten.

 

Moco is het nieuwste modulaire bankontwerp van Miyake voor Blomus. Het banksysteem nodigt uit om een opstelling te creëren van een slanke tweezitter tot een ruime hoekbank. Het ontwerp doet denken aan de uitstraling van wolken, met kussens die rusten op een houten basis illusie. Moco is verkrijgbaar in 11 verschillende stoffen

 

De derde toevoeging is de Rakku, een kapstok in naturel of zwart eikenhout, die zowel functioneel als esthetisch is vormgegeven. Het ontwerp is eenvoudig, maar met zorg uitgevoerd. Rakku betekent ‘rek’ in het Japans en die vertaling is letterlijk genomen: het meubelstuk is strak, overzichtelijk en ontworpen als onderdeel van het interieur, niet als bijzaak.



Links

www.blomus.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, meubelcollectie, indoormeubelen, banken, modules, combinatie, kast, opbergmeubel, kapstok, rek #kvadrat, #tasi, #lua, #blomus

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuwe showroom Mecam Group
De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden