Jansen nieuwe directeur Modint

Woensdag 20 mei 2026

Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
Jansen nieuwe directeur Modint

Modint verwelkomt Maurice Jansen per 1 juni 2026 als haar nieuwe algemeen directeur. Met zijn ruime ervaring in strategisch management en belangenbehartiging volgt hij Roos Smulders op, die sinds 2024 aan het roer stond van de vereniging uit Zeist.

 

Maurice Jansen brengt een schat aan expertise mee op het gebied van belangenbehartiging, positionering en profilering. Zijn bedrijfskundige achtergrond vormde de basis voor een brede carrière in algemeen management en zakelijke dienstverlening met specifieke expertise op het gebied van stakeholdermanagement en public affairs. Meest recent leidde hij een adviesbureau en rondde hij een succesvolle interim-opdracht af bij een grote belangenvereniging. Naast zijn management- en adviesfuncties is hij toezichthouder in het onderwijs en bestuurder in de culturele sector. Deze brede blik sluit naadloos aan bij de verbindende rol die Modint vervult voor haar leden.

 

'Juist de vele transities waarmee de textielindustrie te maken heeft, en daardoor de noodzaak voor een scherpe strategie, maken deze functie voor mij erg aansprekend. Ik kijk er naar uit om de vereniging en de sector, samen met de aangesloten ondernemers, goed op de kaart te zetten en te houden. Met een focus op innovatie, digitalisering en verduurzaming werk ik graag met veel energie mee aan de toekomstbestendigheid van de sector,' aldus Maurice Jansen

 

Het bestuur van Modint is verheugd met de komst van Jansen. De komende maanden zullen in het teken staan van een warme overdracht en persoonlijke kennismakingen.



Links

www.modint.nl

Tags

nieuws, interieur, belangenvereniging, textiel, tapijt, mode, directeur, vereniging, achtergrond, belangen, innovatie, digitalisering, verduurzaming, bestuur, overdracht, kennismaken, ondernemers, leden, positionering, profilering, belangenbehartiging, personalia, mauricejansen, #modint

Gerelateerd nieuws
 
Veel mogelijkmet vouwgordijnen
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden