Jansen nieuwe directeur Modint

Woensdag 20 mei 2026

Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
Jansen nieuwe directeur Modint

Modint verwelkomt Maurice Jansen per 1 juni 2026 als haar nieuwe algemeen directeur. Met zijn ruime ervaring in strategisch management en belangenbehartiging volgt hij Roos Smulders op, die sinds 2024 aan het roer stond van de vereniging uit Zeist.

 

Maurice Jansen brengt een schat aan expertise mee op het gebied van belangenbehartiging, positionering en profilering. Zijn bedrijfskundige achtergrond vormde de basis voor een brede carrière in algemeen management en zakelijke dienstverlening met specifieke expertise op het gebied van stakeholdermanagement en public affairs. Meest recent leidde hij een adviesbureau en rondde hij een succesvolle interim-opdracht af bij een grote belangenvereniging. Naast zijn management- en adviesfuncties is hij toezichthouder in het onderwijs en bestuurder in de culturele sector. Deze brede blik sluit naadloos aan bij de verbindende rol die Modint vervult voor haar leden.

 

'Juist de vele transities waarmee de textielindustrie te maken heeft, en daardoor de noodzaak voor een scherpe strategie, maken deze functie voor mij erg aansprekend. Ik kijk er naar uit om de vereniging en de sector, samen met de aangesloten ondernemers, goed op de kaart te zetten en te houden. Met een focus op innovatie, digitalisering en verduurzaming werk ik graag met veel energie mee aan de toekomstbestendigheid van de sector,' aldus Maurice Jansen

 

Het bestuur van Modint is verheugd met de komst van Jansen. De komende maanden zullen in het teken staan van een warme overdracht en persoonlijke kennismakingen.



Links

www.modint.nl

Tags

nieuws, interieur, belangenvereniging, textiel, tapijt, mode, directeur, vereniging, achtergrond, belangen, innovatie, digitalisering, verduurzaming, bestuur, overdracht, kennismaken, ondernemers, leden, positionering, profilering, belangenbehartiging, personalia, mauricejansen, #modint

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden