Jan Leppink overleden

Zondag 12 april 2020

De oud-directeur en eigenaar van Unipro, nu Uzin Utz Nederland, Jan Leppink is op 6 april op 90-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn familie overleden.
Jan Leppink overleden

G.J. (Jan) Leppink was directeur/eigenaar van Unipro van oktober 1971 tot september 1993. Hij was het die de aanzet gaf tot het verdwijnen van oplosmiddelen uit de lijmen. Onder zijn leiding is Unipro van regionale lijmproducent gegroeid tot een internationale aanbieder van vloersystemen.

Leppink groeide op in Haaksbergen. Na zijn baan in de textielindustrie stapte hij over naar Unipro en maakte er een hecht familiebedrijf van: 'De zaak is niet van mij, maar van ons allemaal. Zo voelde Leppink dat écht en zo voelen de 120 medewerkers van Uzin Utz Nederland, zoals Unipro sinds 2018 heet, dat nog steeds.'

Na Leppink’s pensionering in 1993 is zijn betrokkenheid gebleven. Er was geen kerstbijeenkomst waarbij de oud-directeur/eigenaar niet aanwezig was en hij kende vele medewerkers nog bij naam.

Alle medewerkers, oud-medewerkers en de directie van Uzin Utz Nederland wensen de familie veel sterkte toe in deze zware periode.



Links

nl.uzin-utz.com
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, personalia, dood, gestorven, overleden, overlijden, #unipro, #uzin, #leppink, #overleden, #uzinutz

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden