James en Carhartt bij Schadebo

Dinsdag 31 oktober 2017

Tijdens de huisshow van gisteren bij Schadébo uit 's-Hertogenbosch waren twee nieuwe leveranciers te vinden: James en Carhartt.
James en Carhartt bij Schadebo

Bezoekers werden bij Schadébo gastvrij ontvangen met Bossche bollen met verse koffie of thee en andere hapjes. En dus - naast al eerder vermelde - twee nieuwe leveranciers.

Allereerst James. Zeer recent heeft Schadébo de reinigings- en onderhoudsproducten van dit bedrijf uit Grubbenvorst voor laminaat, vinyl, PVC en alle overige vochtbestendige harde vloeren in het assortiment opgenomen. Directeur Martijn Peters was zelf aanwezig om de klanten van Schadébo hierover toelichting te geven.

Daarnaast is een relatief nieuwe speler op de markt nu bij Schadébo te vinden: Carhartt. Het Amerikaanse bedrijf heeft weliswaar reeds tien jaar een zelfstandige vestiging in Amsterdam voor alle activiteiten buiten de USA en inmiddels een goed netwerk in de bouwwereld, maar het richt zich pas vrij kort op de interieurbranche, zo vertelt Eric Maathuis.

Carhartt heeft stoere werkkleding dat ook buiten het werk als lifestyle label zeker niet misstaat. Zo postte TV-presentator Johnny de Mol in april een foto van zichzelf tijdens zijn trip in Mongolië in een Carhartt Wind Fighter sweatshirt (foto). Het bedrijf bestaat sinds 1889 toen het zware kantoenen kwaliteit zeil voor huifkarren produceerde. De katoenen kwaliteit is nog altijd de basis voor de kleding, waar vele liefhebbers volgens Maathuis maar geen afscheid van kunnen nemen. Binnenkort volgen ook nog werksschoenen in het assortiment.

 



Links

www.carhartt-europe.com
www.james.eu
www.schadebo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, hor, textielbeurs, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, werkkleding, vakkleding, werkschoen, verkoop, confectie, groothandel, grossier, #james, #schadebo, #carhartt, #waarisdemol #carhartteurope #carharttworkwear

Gerelateerd nieuws
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden