J & J Woninginrichting failliet

Woensdag 21 februari 2024

Over de Groningse firma J & J Woninginrichting is door De Rechtbank Noord-Nederland vestiging Groningen gisteren helaas het faillissement uitgesproken.
J & J Woninginrichting failliet

Het bedrijf was volgens de eigen website sinds de oprichting in mei 1999 in bijna een kwart eeuw uitgegroeid tot de grootste woninginrichter van de stad Groningen. In 2012 verhuisde het van de Grote Beerstraat in de wijk Paddepoel in het Noorden van Groningen naar de huidige locatie aan de Atoomweg 4.

J & J Woninginrichting bv verkocht binnen- en buitenzonwering en vloerbedekkingen en had zich in 2020 aangesloten bij Ambiance. Het bedrijf geeft aan dealer te zijn van Quick-Step, Parade, Desso, Bonaparte, Solcora, Multisol, Holland Haag, Tarkett, Forbo, All-round zonwering en Pallazzo veranda. Volgens de Kamer van Koophandel werkten er acht medewerkers.

In 2014 was het bedrijf te zien in een commercial van het SBS6 programma 'Alles over Wonen', waarin Johan Diepstra aan presentatrice Anouk Van Kooijk over het bedrijf vertelt.

De curator is J.J. Gevers van De Haan Advocaten & Notarissen te Groningen, T: +31 (0)50-575 74 00, E: info@dehaanlaw.nl



Links

www.jenj.nl
www.dehaanlaw.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, raam, raamdecoratie, bekleding, raambekleding, buitenzonwering, zonwering, detaillist, winkel, outlet, dealer, overname, failliet, faillissement, faling, boeken neerleggen, insolventie, bankroet, doorstart, herstart, 02049402, #failliet, #faillissement, #jenjwoninginrichting

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Fatboy en Nijntje opnieuw samen
Fatboy en Nijntje lanceren een tweede capsulecollectie. Bekende ontwerpen van Fatboy krijgen ditmaal een zachte teddystof en illustraties van Nijntje en Boris. De collectie wordt op 29 september officieel gelanceerd.
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden