ISO-certificaat voor Belakos

Maandag 23 juni 2014

Begin maart voerde TÜV Rheinland Nederland een audit uit, om te beoordelen of het milieumanagementsysteem van Belakos, Project Partners en Greenback voldoet aan de eisen voor de ISO140001-norm. Dat blijkt zo te zijn, want de drie bedrijfsonderdelen kregen onlangs het certificaat.
ISO-certificaat voor Belakos

Dit ISO-certificaat is een manier om klanten, partners, de overheid en andere belanghebbenden te tonen dat bij de bedrijfsvoering structureel aandacht geschonken wordt aan het onderwerp milieu. Het trio bedrijfsonderdelen wil met haar activiteiten het milieu zo min mogelijk schade toebrengen, het managementsysteem helpt om de milieuprestaties in kaart te brengen en maatregelen te nemen op basis van feiten.

 

'In de productiefaciliteit van Belakos wordt niet alleen tapijt gemaakt. Veel van de machines worden gebruikt voor de productie van kunstgrasvelden. De backinglijn van Greenback is speciaal ontworpen voor het afwerken van kunstgras. Hierdoor kan efficiënt en energiezuinig geproduceerd worden. Voor Project Partners is het beperken van milieubelasting van producten van groot belang', legt Belakos uit.

 

 

 

 



Links

www.belakos.nl

Tags

tapijt, vloer, milieu

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden