Investering voor groei Flinders

Woensdag 26 april 2017

Woonwinkel Flinders heeft in RTL Ventures een nieuwe investeerder gevonden voor zijn groeiambities. De investeringstak van RTL investeert miljoenen in ruil voor een minderheidsbelang.
Investering voor groei Flinders

Meldden we al eerder dat Flinders boven verwachting groeide, nu is er opnieuw, nu door RTL, groeigeld toegezegd: € 3 miljoen. Flinders gaat hiermee de komende jaren fors uitbreiden in assortiment, personeel, marketing en logistiek. Het bedrijf wil zijn naamsbekendheid vergroten door de inzet van televisiereclame en printmedia en de uitgave van een eigen magazine.

Geert-Jan Smits, CEO en oprichter van Flinders noemt de woonbranche versnipperd. Zeker in het hogere segment bestaat geen landelijk merk dat de consument via alle kanalen weet te bereiken en te bedienen. De huidige design woonwinkels hebben vooral een regionale focus en online grootmachten als Bol.com, Wehkamp en Fonq missen volgens hem de specialisatie in het luxesegment. Het is de ambitie van Flinders om marktleider in het designsegment te worden in Nederland, België en Duitsland.

Bij Flinders zijn al producten (meer dan 18.000 totaal) te vinden van bekende ontwerpers en van designlabels. Het is de ambitie van Smits om de beleving op Flinders.nl te optimaliseren met personalisatie, 3D en augmented reality.

Flinders heeft een webshop, een woonwinkel in Zaandam en twee cafés in Groningen en Hilversum. Flinders stond in 2016 in de top 100 van snelst groeiende bedrijven van Nederland. Bij het bedrijf werken momenteel 65 medewerkers.

 



Links

www.flinders.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, automat, rubber, velours, polypropyleen, award, online, web, webwinkel, etailer, internet, online, shop, #Flinders

Gerelateerd nieuws
 
HomeBound op Trendz
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden