Intr opent vestiging Groningen

Zaterdag 01 maart 2025

Groothandel Intr heeft haar twaalfde vestiging in Groningen geopend en heropent binnenkort de vestiging in Deventer.
Intr opent vestiging Groningen
Intr opent vestiging Groningen

Zoals eind vorig jaar aangekondigd heeft Intr een paar weken geleden haar nieuwste vestiging geopend aan de Aalborgweg 10 in Groningen. Tijdens de feestelijke opening verwelkomde het projectinrichters, ZZP’ers en parketteurs uit het Noorden van het land.

 

Het nieuwe Intr-Point, dat onder leiding staat van de enthousiaste ballonvaarder Theo Tuinstra, is de twaalfde locatie van de groothandel in Nederland. Ter gelegenheid van de opening werden verschillende ballonvaarten verloot onder de aanwezigen, wat zorgde voor een extra feestelijk tintje.


Klanten kunnen we niet alleen materialen ophalen, maar ook gratis hun gebruikte emmers of cans in te leveren voor recycling via het Recycle Easy-programma. Met een oppervlakte van 425 m² biedt de tevens nieuwe vestiging een showroom waar professionals samen met hun (particuliere) klanten de nieuwste trends in vloeren en raamdecoratie kunnen ontdekken. Daarnaast is er een speciale ruimte ingericht voor producttrainingen en workshops, waar professionals ook hun kennis kunnen vergroten. Theo Tuinstra en zijn team staan altijd klaar voor technisch advies en koffie.

 
Net als in de overige vestigingen - zoals in de recentelijk geopende in Beverwijk - word ook in deze nieuwe vestiging het vloerenmerk Saffier gepresenteerd.

 

Feestelijke heropening Deventer
Na een grondige verbouwing en restyling wordt de vestiging van Intr in Deventer op 6 maart op feestelijke wijze heropend. Vanaf 16.00 uur zijn klanten van harte welkom voor een gezellige borrel. Aan de Hamburgweg 8 bevinden zich ook het centrale magazijn en alle andere afdelingen van het bedrijf, waaronder de verkoop binnendienst, administratie en marketing.



Links

www.intr.nl

Tags

nieuws, interieur, vestiging, opening, heropening, restyling, hoofdkantoor, regionaal, afhalen, advies, consumenten, eindgebruikers, woninginrichters, vloerenbedrijven, stoffeerders, vloerenleggers, vloeren, egaline, lijm, ondervloeren, bedrijfsleider, binnendienst, administratie, marketing, inkoop, groningen, deventer, locatie, uitbreiding, laminaatvloeren, laminaat, displayconcept, #intr, #intrpoint

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden