Intirio start onder nieuwe eigenaar

Donderdag 25 januari 2018

De komende editie van Intirio start aanstaande zondag 28 januari. Dit in de wetenschap dat organisator Textirama, deze en hun andere beurzen heeft verkocht aan Easyfairs.
Intirio start onder nieuwe eigenaar

Textirama vzw, sinds 1959 beursorganisator met hoofdzakelijk b2b-events in de textielsector, verkoopt de beurzen Intirio, Mood/Indigo Home Edition en het Intirio Congres, alsook het vijf jaar geleden gestarte Goed Gevoel Ladies Fair, aan de Belgische afdeling van de multinationale groep Easyfairs.

Een deel van de vertrouwde contactpersonen van het Textirama-team zullen Easyfairs versterken, waardoor de jarenlange ervaring en de sectorkennis behouden blijven.

Textirama is ervan overtuigd dat schaalvergroting nodig is voor de continuïteit en professionaliteit en dat dit op lange termijn het best gegarandeerd wordt door een bedrijf als Easyfairs. Deze is gespecialiseerd in het organiseren van events en het managen van beursgebouwen en congrescentra.

Easyfairs (Artexis) is tevens eigenaar van diverse beurshallen, waaronder Flanders Expo waar Intirio wordt gehouden. Maar ook de Evenementenhal werd door het bedrijf in 2016 overgenomen. In de Evenementenhal Gorinchem worden Trendz en Incoda (ICD of Interieur Collectie Dagen) gehouden. Vooral de laatste vakbeurs in september is een belangrijke tegenspeler van Intirio in de Benelux.

Overigens werd recent bekend dat de decoratiebeurs Trendz in september van dit jaar voor het eerst ook in Gent wordt gehouden.

Maar terug naar de twintigste editie van Intirio: deze wordt gehouden van zondag 28 tot en met woensdag 31 januari in Gent, van 09:30-18:30 uur, de laatste dag tot 17:00 uur. Het aanbod op de beurs omvat zonwering, raamdecoratie, wandbekleding, decoratie- en meubelstoffen, huislinnen & accessoires en vloerbekleding. Ruim 80% van de woonretailers vindt de vakbeurzen in de Benelux een belangrijke bron van nieuwe producten, zo onderzocht de organisatie. Intirio wordt als regionale beurs trouwens helemaal bovenaan het lijstje geplaatst!

 

Beurzen buiten de Benelux kunnen overigens eveneens op bijval rekenen, zij het in mindere mate. Opvallend is wel dat 29% bewust niet naar deze buitenlandse beurzen reist. Retailers zijn vooral op zoek naar producten die aansluiten bij de smaak van hun klanten. Die producten vinden ze vooral op de regionale beurzen.

Tickets voor Intirio zijn hier vooraf te bestellen.
Meer informatie.

 



Links

www.artexis.com
www.evenementenhal.nl
www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #intirio, #trendz, #incoda

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
Textielkunst in tapijttegels
Vloerenleverancier Interface uit Scherpenzeel presenteert Crafted Connections: een nieuwe tapijttegelcollectie geďnspireerd op de esthetiek van textielkunst.
lees verder
Interieurtrends 2027
Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
Hospitality event
Binnenkort wordt het Hospitality Expo in Nidum georganiseerd, aangekondigd als hét inspiratie- en netwerkevent voor de hospitalitybranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden