Intirio start onder nieuwe eigenaar

Donderdag 25 januari 2018

De komende editie van Intirio start aanstaande zondag 28 januari. Dit in de wetenschap dat organisator Textirama, deze en hun andere beurzen heeft verkocht aan Easyfairs.
Intirio start onder nieuwe eigenaar

Textirama vzw, sinds 1959 beursorganisator met hoofdzakelijk b2b-events in de textielsector, verkoopt de beurzen Intirio, Mood/Indigo Home Edition en het Intirio Congres, alsook het vijf jaar geleden gestarte Goed Gevoel Ladies Fair, aan de Belgische afdeling van de multinationale groep Easyfairs.

Een deel van de vertrouwde contactpersonen van het Textirama-team zullen Easyfairs versterken, waardoor de jarenlange ervaring en de sectorkennis behouden blijven.

Textirama is ervan overtuigd dat schaalvergroting nodig is voor de continuïteit en professionaliteit en dat dit op lange termijn het best gegarandeerd wordt door een bedrijf als Easyfairs. Deze is gespecialiseerd in het organiseren van events en het managen van beursgebouwen en congrescentra.

Easyfairs (Artexis) is tevens eigenaar van diverse beurshallen, waaronder Flanders Expo waar Intirio wordt gehouden. Maar ook de Evenementenhal werd door het bedrijf in 2016 overgenomen. In de Evenementenhal Gorinchem worden Trendz en Incoda (ICD of Interieur Collectie Dagen) gehouden. Vooral de laatste vakbeurs in september is een belangrijke tegenspeler van Intirio in de Benelux.

Overigens werd recent bekend dat de decoratiebeurs Trendz in september van dit jaar voor het eerst ook in Gent wordt gehouden.

Maar terug naar de twintigste editie van Intirio: deze wordt gehouden van zondag 28 tot en met woensdag 31 januari in Gent, van 09:30-18:30 uur, de laatste dag tot 17:00 uur. Het aanbod op de beurs omvat zonwering, raamdecoratie, wandbekleding, decoratie- en meubelstoffen, huislinnen & accessoires en vloerbekleding. Ruim 80% van de woonretailers vindt de vakbeurzen in de Benelux een belangrijke bron van nieuwe producten, zo onderzocht de organisatie. Intirio wordt als regionale beurs trouwens helemaal bovenaan het lijstje geplaatst!

 

Beurzen buiten de Benelux kunnen overigens eveneens op bijval rekenen, zij het in mindere mate. Opvallend is wel dat 29% bewust niet naar deze buitenlandse beurzen reist. Retailers zijn vooral op zoek naar producten die aansluiten bij de smaak van hun klanten. Die producten vinden ze vooral op de regionale beurzen.

Tickets voor Intirio zijn hier vooraf te bestellen.
Meer informatie.

 



Links

www.artexis.com
www.evenementenhal.nl
www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #intirio, #trendz, #incoda

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden