Intirio awards 2016 bekend

Maandag 01 februari 2016

Vandaag zijn op de woningtextielvakbeurs Intirio in Gent de traditionele Awards uitgereikt. In zes verschillende categorieën: Smart Design, Future of Shopping, Color Blush, Casanova, Material Revelation en Project Hero.
Intirio awards 2016 bekend
Intirio awards 2016 bekend Intirio awards 2016 bekend Intirio awards 2016 bekend Intirio awards 2016 bekend Intirio awards 2016 bekend

Bij Smart Design waren Desso, Goelst en de winnaar Orac (foto 1) genomineerd: voor een eenvoudige plint die over oude plinten heen kan worden geplaatst. Het slimme design is watervast en vormt een fraaie verbinding tussen vloer en wand. David Verheyden neemt namens Orac de Award in ontvangst

De nominaties bij The Future of Shopping waren winnaar Unilux (foto 2), Clarysseweb en Boelaert & Moens. The Windowstylist App van Unilux zorgt voor een simulatie van alle vormen van raamdecoratie waaronder Unilux' eigen Fractions, de shuttercollectie die vorig jaar werd gepresenteerd. Alle raamdecoratie wordt zo goed gevisualiseerd dat ze echt in de woning geplaatst lijken. Je kan ze zelfs openen en sluiten. Patrick van Loosbroek is trots op de award.

Colour Blush: in deze 'spelen met kleur'-categorie streden Puylaert - Design of the Times, winnaar Flamant Paints (foto 3) en Osborne & Little om de hoogste eer. Uiteindelijk haalde Flamant Paints het voor de presentatie van haar nieuwe kleuren. Stephanie Lasters gaat de trofee een ereplaats geven.

LF Trading (foto 4) bleek door het hoge knuffelgehalte van haar hooigevulde kilims een grotere verleider dan Les Campanules en Imperial Collection en veroverde dus de Casanova-award. Michèle Lievens ontdekte het product tijdens diverse bezoeken aan Turkije.

De strijd bij Material Revelation ging tussen Puylaert HB, Elitis en US Floors (foto 5). Laatstgenoemde haalde de award op met Coretec, een vloer van een slimme mix van materialen: gerecycleerd hout, bamboe, kalksteen en vinyl. Het is daardoor vormvast, robuust en bestand tegen water. De afwerking met een kurklaagje onderaan maakt het geschikt om te plaatsen over bestaande vloeren en neemt het klikgeluid weg. Een zelfverzekerde Jan Dossche meent dat het product een terechte winnaar is, wat gezien het succes in de VS geen opschepperij is.

Project Hero tenslotte beloont toonaangevende bedrijven op de projectmarkt. De genomineerden op een rijtje: Grafimon, BerryAlloc en de winnaars: EG Walls / Limeshape (foto 6). Deze muurbekledingsbedrijven delen een stand op Intirio: gespecialiseerd in decoratieve, handgemaakte wandpanelen respectievelijk authentieke kalk-stuc-technieken. Emma Geers van EG Wall Boards (Créanuelle) en Niki Vanderhaeghen van Limeshape (SI Projects) nemen gezamenlijk de Award in ontvangst.

Intirio is morgen (dinsdag) en overmorgen (woensdag) nog te bezoeken.
Links naar video-impressies van gisteren en vandaag.




Links

www.intirio.be
www.textirama.be
www.emmageers.be
www.flamant.com
www.lfselection.be
www.lftrading.be
www.limeshape.be
www.oracdecor.com
www.plisse.com
www.siprojects.be
www.usfloorsllc.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award

Gerelateerd nieuws
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden