Interzum was 'Spitze'

Zaterdag 09 mei 2015

Interzum bleek top! Met meer dan 57.500 bezoekers uit 143 landen steeg het aantal bezoekers met 8,5%. Dat zorgde voor een uitstekende sfeer bij de exposanten.
Interzum was 'Spitze'
Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze'

Dat is de conclusie van de organisatie die, ondanks de treinstaking in geheel Duitsland gedurende de beurs, zeer tevreden is met dit resultaat. Het geeft volgens managing director van KölnMesse, Catherine C. Hamma, ook het belang van Interzum voor de industrie aan. En samen met Orgatec en IMM de positie van de KölnMesse als belangrijke vakbeurslocatie voor meubelen en interieur.

Met 41.000 (ca. 17% meer) bezoekers uit het buitenland (71%) werd het internationale karakter van Interzum benadrukt. Het aantal exposanten bleef nagenoeg gelijk, het aantal vierkante meter nam wel (met 8,5%) toe.

Overzicht Trends Interzum:
- Individualisering: Diversiteit op alle gebieden. Nieuwe, gedurfde combinaties, gekke ideeën, kleuren, ontwerpen, stijlen, patronen.
- Materiaal besparingen: Van schroeven, lichtgewicht panelen, leder snijden tot intelligent schuim de op basis van patronen in de natuur; met holtes maar toch stabiel.
- Behoud van natuurlijke hulpbronnen: technische ontwikkeling van materialen, productie en recycling processen.
- Demografische veranderingen/mobiliteit: Sta-op hulpen, beslag voor eenvoudig demonteren en transport van bankstellen, eenvoudige bediening en comfort.
- Connectiviteit: Apps, Bluetooth en Wi-Fi voor lichtregeling, in hoogte verstelbare meubels. Meer software voor individuele bestellingen, bijvoorbeeld: matras hardheid.
- Technologieën van de toekomst: 3-D printer: Een technologie die steeds gewoner begint te worden bij de productie en vooral bij het ontwerpen van collecties.

Video-impressie
(1:40min.)


De volgende Interzum vindt plaats van 16-19 mei 2017.



Links

www.interzum.de
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamermeubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden