Interieuromzet groeit licht door

Dinsdag 14 augustus 2018

De Nederlandse detailhandel heeft in juni 3% meer omgezet dan in juni 2017, het volume was 2,8% hoger. De omzet van non-food, waaronder het interieursegment steeg ook, maar dat gold niet voor elk segment.
Interieuromzet groeit licht door
Interieuromzet groeit licht door

De omzet van de winkels in non-food pluste in juni met 1,7%. Na koploper drogisterijen (+4,2%) groeiden ook winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren (+0,8%) en meubels en woninginrichting (+1,6%) nog iets, terwijl andere non-food segmenten negatief uitkwamen.

De online omzet was in juni opnieuw 19% hoger: webwinkels +15%, multi-channelers +25%, zo publiceerde het CBS gisteren.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop, #cbs

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden