Interieurdesigner in NTR Hart voor de zaak

Woensdag 30 december 2015

Een jonge startende interieurdesigner wordt gevolgd in nieuwe Nederlandse TV-serie Hart voor de zaak die wordt uitgezonden door NTR.
Interieurdesigner in NTR Hart voor de zaak

In Hart voor de zaak, een zesdelige documentaireserie over ondernemerschap en persoonlijke ontwikkeling, volgt het programma het eerste jaar van vier jonge ondernemers en hun coaches. De eerste uitzending is woensdag 6 januari om 19.25 uur op NPO 2.
 
De vier geportretteerde ondernemers zijn jonge mensen met verschillende achtergronden in uiteenlopende branches. Hun hart voor de zaak geeft ze veel kracht, maar zit ze soms ook in de weg. Zo zien we de Haagse interieurdesigner Güler Berk, die zegt: “Ik hoor vaak dat ik heel hoge eisen stel”.
 
Güler Berk wordt gecoacht door Afke van Rijn (ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid). De andere drie deelnemers zijn Olaf Ingwersen (gecoacht door Mart Pfeiffer, Rabobank), Tan Do (Robin van den Burg, AEGON) en Eddie Boateng (Alex Kuiper, ING).
 
De tweede aflevering is 1, de derde op 20 januari. De informatie over de inhoud en overige drie afleveringen volgt op de site.

 



Links

www.ntr.nl/Hart-voor-de-zaak/180

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, TV, ntr, viewpoint, omroep, npo, nos, televisie, ontwerp, design, binnenhuisarchitect, documentaire, programma, ondernemer, onderneming, zzp, bedrijf, starter

Gerelateerd nieuws
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Talents op Heimtextil
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden