Interfloor vernieuwt Dynamic Wood

Dinsdag 18 februari 2020

De vinylvloerbedekking Dynamic Wood is volgens Interfloor al jaren een succesvolle en populaire collectie. Nu is deze vernieuwd met nieuwe houtdessins.
Interfloor vernieuwt Dynamic Wood
Interfloor vernieuwt Dynamic Wood Interfloor vernieuwt Dynamic Wood

De gemakkelijk te onderhouden en waterbestendige Dynamic collectie met de sterke Black Tex Backing van Interfloor is een pvc-designvloer op 400 cm breed. Mede dankzij de matte uitstraling en voelbare ‘Natural Look’ toplaag heeft het houtdessin een realistische en sfeervolle uitstraling. Het vinyl is daarnaast bestand tegen o.a. hakken en meubelpoten en is qua loopgeluid (18 dB) en -comfort aangenaam zacht en stil.

Recent kreeg de recyclebare vinylvloer Dynamic Wood uit de Dynamic-serie een update qua kleur en dessin om te voldoen aan de laatste trends in hout. De volledige collectie is verdeeld in drie stalensets met achttien decors (foto 3) in vier houtmotieven en in drie plankformaten: 150 cm lang en 20, 18,2 en 16,6 cm breed. De antislip (R10) vloerbedekking is geschikt voor intensief woongebruik, normaal tot zwaar werkgebruik en licht industrieel gebruik en hoeft tot 40m2 niet verlijmd te worden.

De adviesverkoopprijs is € 94,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 23,50 per m²).



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/category/nieuws/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, beton, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, sdn, solution dyed nylon, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor, #dynamic, #dynamicwood, #blacktex, #blacktexbacking

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden