Interface wint prijs

Dinsdag 25 november 2014

Met haar initiatief Net-Works is Interface de gelukkige winnaar van de Enlightenmentz of the Year 2014-award in de categorie Social.
Interface wint prijs

De prijs is een erkenning voor het project, waarmee de fabrikant van modulaire vloerbedekking samen met een niet-gouvernementele organisatie (NGO) op de Filippijnen afgedankte visnetten inzamelt, om daaruit nieuwe grondstoffen te genereren voor tapijttegels.

 

De jury van de verkiezing was onder de indruk van de manier waarop Interface naar nieuwe grondstoffen zoekt. Een decennium geleden ging de industrie er nog vanuit dat nylon niet recyclebaar was, maar die veronderstelling blijkt niet juist te zijn. Nu krijgen Interface en garenfabrikant Aquafil niet alleen de beschikking over een nieuwe grondstof voor hoogwaardige nylon, maar de bedrijven helpen ook structureel de leefomstandigheden van lokale vissers te verbeteren. 

 

Klik hier voor meer informatie over Net-Works.



Links

www.interfaceflor.nl
www.youtube.com/watch?v=zFQdcDqv5jg

Tags

vloer, vloerbedekking, modulair, tapijttegel, grondstof, nylon

Gerelateerd nieuws
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
 
Veel nieuws bij Unilin
lees verder
Coretec wijzigt distributiestrategie
Coretec, specialist in premium watervaste hout- en tegelvloeren, heeft haar distributiestrategie in Nederland aangepast om haar positie op de Nederlandse markt te versterken. De distributie via Intr is stopgezet.
lees verder
 
Samenwerking I4F en Vicstairs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden