Inspiratie- en netwerkdag Euretco

Maandag 26 mei 2014

De ‘consumens’ verandert en daardoor krijgt uw winkel een andere functie en vorm. U ondervindt het in de dagelijkse praktijk. Wat kunt u met deze ontwikkelingen? Op maandag 2 juni hoort u de visie van Euretco en een keur aan wonen-experts.
Inspiratie- en netwerkdag Euretco

Op maandag 2 juni houdt Euretco in Hoevelaken open huis, samen met diverse sprekers en collega’s uit de wonen- & fashionbranche. Deelname is gratis.

 

Het thema van deze inspiratie- en netwerkdag is: What's Next. Trendwatchers geven inzicht in de nieuwste trends en actuele stromingen in de maatschappij. 'Wat drijft de veranderende wereld? Hoe navigeert u in deze wereld met haar oneindige mogelijkheden? En … wat zijn hierin uw bakens?'

 

De inzet van Euretco op 2 juni is om de retail- en segmentontwikkelingen dichterbij uw dagelijkse praktijk te brengen. Daarnaast laat Euretco u de mogelijkheden zien waarmee zij u kan ondersteunen. Heeft u vragen over klantbenadering, voorraadbeheer, assortimentsamenstelling en rendement? Over de start van een eigen woonwinkel.nl? Tijdens diverse workshops van sprekers als Trendwatcher of the year 2013 Christine Boland en trendwatcher Jan Agelink hoort u wat wijsheid is. 

 

Ook leuk: directeur Woonwerk Martin Liefhebber deelt met u de Mystery Shopper resultaten waarin 160 meubel- en slaapzaken zijn bezocht. Schrik niet, maar leer en pas u aan aan de nieuwe consument!

 

Aanmelden en het volledige programma en sprekers, zie: http://www.euretco.com/over-euretco/euretco-events/whats-next/workshops-wonen/

 

Datum en plaats:

Maandag 2 juni in Hoevelaken vanaf 10.30 uur. Het programma start om 11.00 uur, afsluiting om 17.00 uur met een drankje. 

 

 

 

 



Links

www.euretco.com

Tags

wonen, interieur, inspiratie, netwerk, trends, retail, detailhandel, klant, consument, meubel, slaap

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder
 
Hogere leegstand winkelpanden
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden