Inretail en Modint hokken

Maandag 24 juli 2017

Modint, dat een paar honderd meter verderop zat, is vanaf juli 2017 gevestigd in het pand van Inretail in Zeist. De drijfveer van de beide verenigingen: ondernemen makkelijker maken.
Inretail en Modint hokken

Meerdere verenigingen onder één dak met als doel slimmer samenwerken. Dat levert kostenvoordeel op met behoud van aparte verenigingen.

Het netwerk van Modint - bestaande uit fabrikanten, importeurs, agenten en groothandelaren in mode, interieur, tapijt en textiel - opereert deels in dezelfde branches als Inretail, met ondernemers in onder andere wonen en mode. Daarnaast is Inretail er voor schoenen- en sportondernemers.

Met de komst van Modint verhuist ook de International Apparel Federation (IAF) mee, de internationale federatie voor de kledingindustrie. Eerder trok Tuinbranche Nederland in het pand van Inretail.

 



Links

www.inretail.nl
www.modint.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, portaal, arbeid, pensioen, regeling, omstandigheden, economie, #inretail, #modint

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder
 
Hogere leegstand winkelpanden
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Klomp volledig eigenaar Your Floor
Your Floor zet de koers naar de toekomst: Berry Klomp is nu volledig eigenaar na de overname van alle aandelen van de vloerengrossier uit Wijk bij Duurstede.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden