Indian Summer in slaapkamer

Woensdag 12 oktober 2022

Mood!t, een nieuwe label van De Witte Lietaer, heeft bed- en badlinnen voor het hele gezin en is ook nog eens heel betaalbaar.
Indian Summer in slaapkamer
Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer

Met Mood!t creëer je zelf een cozy sfeer in je slaapkamer en badkamer. Experimenteer met opvallende of juist rustige kleuren en voel de vibe van een kleurrijke Indian summer. Zo ga je samen speels en kleurrijk door het leven.

 

Kinderen vinden het heerlijk om te wonen in een huis vol kleur en afwisseling. En om een eigen handdoek te hebben of een eigenwijs dekbedovertrek. Mood!t : it’s yours. Jong of oud, speels of sereen, rommelig of strak: voor elk wat wils.

 

Gebruik dit seizoen herfstkleuren als cactus en oranje, maar bijvoorbeeld ook een contrasterende kleur als navy blue. Niet alles hoeft binnen de lijntjes te zijn als het maar gezellig is. Binnenkort komt het merk van De Witte Lietaer ook met nieuwe kleuren en dessins en een lekker warme fleece poncho.

 

De kwaliteit van de producten is goed en hebben tevens een Made in Green-label van Oekotex. Dit is een traceerbaar productlabel voor alle soorten textielproducten die zijn vervaardigd in milieuvriendelijke fabrieken onder veilige en sociaal verantwoorde arbeidsomstandigheden. Het verzekert de consument er tevens van dat het product is gemaakt van materialen die op schadelijke stoffen zijn getest.

De dekbedovertrekken zijn verkrijgbaar vanaf € 59,95.



Links

www.moodithome.com
www.dwl.be

Tags

nieuws, interieur, slapen, dekbedden, textiel, kleurrijk, merk, jong, dynamisch, duurzaam, materiaal, sociaal, arbeidsomstandigheden, jong, speels, vibe, kussenslopen, hoeslakens, #dwl, #dewittelietaer, #moodit, #mood!t, #oekotex, #madeingreen.

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
 
Wim Looijschelder overleden
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden