IMS krijgt directieduo

Donderdag 21 januari 2021

Na zeven jaar in de IMS Group Liechtenstein als algemeen directeur van verschillende Duitse dochterondernemingen (IMS Duitsland, IMS Living, New Look, Nordica), draagt Christoph Gwosdz het leiderschap op 31 maart 2021 over.
IMS krijgt directieduo

Foto: Möbelkultur

 

New Look Möbel GmbH wordt vanaf april geleid door een duo. Voormalig Key Account Manager Nicoletta Manca gaat de uitdaging aan, samen met met Ricardo López, die bij het bedrijf kwam als marketing director en nu ook de managing director is van de Poolse fabriek voor gestoffeerde meubelen. Als managementteam zullen zij New Look Möbel GmbH gaan leiden.

 

Volgens het raad van bestuur van IMS hebben zij met dit duo de ideale en ideale personen gevonden voor de baan bij New Look. Omdat zijn beide goed zijn ingeburgerd en gewaardeerd worden in de detailhandel. Daarnaast zijn zij beide al werkzaam geweest in centrale posities en betrokken geweest bij de herstructurering van de groep. Zo werd in 2017 de exclusieve distributie van de Machalke-producten overgenomen.

 

Na de consistente herstructurering van de groep en een terugkeer naar winstgevendheid, is de IMS Group naar eigen zeggen goed gepositioneerd voor de toekomst. Een sterke focus op online handel was een belangrijke motor en zal, gezien de huidige ontwikkelingen, waarschijnlijk een belangrijk onderdeel blijven van de verkoopactiviteiten van de groep.



Links

www.ims.li
www.newlook-polstermoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelen, meubel, meubels, bank, banken, zit, zitbank, fauteuil, zitmeubel, productie, stofferen, meubelstofferen, stoffeerder, #machalke, #IMS, #Newlookmoebel

Gerelateerd nieuws
 
Sculpturale buitenbank Ethimo
lees verder
Nieuwe winkel Sofacompany
De Deense meubelspecialist Sofacompany opent een nieuwe winkel op de Kerkstraat 44 in 's-Hertogenbosch. Het is de zevende vestiging in Nederland, in België zijn er vier.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden