Imm 2025 gaat niet door

Woensdag 09 oktober 2024

Helaas is vandaag bekend geworden dat de komende editie van vakbeurs Imm Cologne, gepland van 12 tot 16 januari 2025, niet doorgaat. Ondanks alle inspanningen van de organisatie is de volgende editie pas in 2026.
Imm 2025 gaat niet door

Tijdens de persconferentie in september was organisator Koelnmesse nog positief gestemd, maar ook realistisch over de moeilijke tijden voor de Duitse meubelindustrie. Volgens Imm Cologne directeur Dick Spierenburg hebben de Duitse bonden gevraagd om rust en pauze, vanwege de moeilijke marktomstandigheden. De Koelnmesse heeft er daarom voor gekozen om Imm op te schorten en zich te richten op een nieuw beursconcept. 'Het is natuurlijk een grote teleurstelling voor ons, we hebben er alles aan gedaan om het toch voor elkaar te krijgen, maar zagen dat de boekingen niet op gang kwamen. Het is nu beter om te pauzeren, om goed voorbereid met een nieuw concept te komen waarop mensen graag intekenen.'

 

Vanuit Nederland waren alle exposanten het er volgens de organisatie over eens dat deelname aan Imm niet zinvol was als de Duitse industrie er niet aanwezig is, omdat dit ook grote gevolgen heeft voor het aantal bezoekers. 'We hebben hard aan de beurs gewerkt en er veel hartstocht in gestopt en deze energie gaat niet verloren. We bouwen aan een nieuw concept dat we in de loop van komend jaar bekend zullen maken, wellicht in aansluiting met vakbeurs Orgatec. We weten dat er nog steeds veel behoefte is aan een vakbeurs, als ontmoetingsplek en om nieuwe collecties te tonen.'



Links

www.imm-cologne.de/events/pure-talents-contest/
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, afgelast, #imm, #imm25, #imm2025, #immcologne, #puretalents

Gerelateerd nieuws
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden