Het uitgangspunt van de collectie is het onderzoeken van de overgang tussen tweedimensionaal en driedimensionaal. Door materiaal en vorm onder druk te zetten ontstaan objecten die ogenschijnlijk beweging vasthouden. Cocksedge omschrijft het als 'een exploratie van de kracht van compressie'. De zachte vormen lijken bevroren in een moment, waardoor de spiegels spanning en volume behouden, ondanks hun vlakke oppervlak.
Elke spiegel krijgt zo een eigen karakter. Sommige vormen roepen associaties op met een golf, een omhelzing of de intimiteit van een ouder die een kind vasthoudt. Volgens Magis ontstaat er een subtiel spel tussen vlakheid en volume, dat zowel een tactiele als visuele ervaring biedt. Het alledaagse object krijgt hierdoor een verhalende lading en nodigt de gebruiker uit tot interactie.
De Morphed Mirror-lijn bestaat uit drie spiegels met een afmeting van 89,2 bij 104 centimeter. Ze zijn voorzien van een zwart metalen frame dat de dynamiek van de vormen benadrukt. Daarnaast zijn er varianten met geïntegreerde planken, die horizontaal of verticaal geplaatst kunnen worden. Daarmee krijgen de spiegels ook een praktische toepassing in het interieur.
Links
www.magisdesign.com
Tags
Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, verlichting, licht, accessoire, spiegel, accessoire, decoratie, #magis, #morphedmirror